×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲ خرداد - ۱۳۹۸  
true
true
اجرایی شدن سد لاسک بیشتر یک شوی تبلیغاتی است/ از مطرح کردن دغدغه هایمان با وزیر منع شدیم

راه گیلان: رییس شورای اسلامی روستای لاسک با بیان اینکه لوله گاز، آب و … تا ورودی روستا کشیده شده ولی به بهانه ساختن سد مردم محروم شده اند و ماباید تحمل کنیم و دم نزنیم گفت: وقتی فهمیدیم که وزیر وارد روستا شده، همراه با اعضای شورا خواستیم برخی دغدغه ها را مطزح کنیم اما جلوی ما را گرفتند.

وزیر نیرو همراه با استاندار گیلان و جمعی از نمایندگان مردم در مجلس و مسئولین استانی و شهرستان امروز از محل  اجرای سد مخزنی لاسک در شهرستان شفت بازدید کردند‌ اما این در حالی است که حتی اعضای شورای روستایی لاسک و معتمدین محل از سفر وزیر به این منطقه بی خبر بودند.

** از حضور وزیر در روستای لاسک بی اطلاع بودم/ مردم این روستا به بهانه ساختن سد از گاز و آب و… محروم مانده اند

 ابراهیم اسداللهی رییس شورای اسلامی روستای لاسک و عضو شورای اسلامی بخش احمدسرگوراب با بیان اینکه از حضور وزیر در روستای لاسک اطلاعی نداشته است، اظهارکرد: نه تنها ها اعضای شورای اسلامی لاسک یلکه روستاهای اطراف هم بی اطلاع بودند.

 وی با بیان اینکه مگر می شود وزیر وارد روستا شود مردم و نمایندگان مردم از این مهم بی اطلاع باشند، افزود: مردم نباید سپر بلای نماینده، فرماندار و بخشدار شوند.

عضو شورای اسلامی بخش احمدسرگوراب با گلایه از فرماندار و بخشدار احمدسرگوراب تصریح کرد: اینگونه یی احترامی به مردم و شورای اسلامی به هیچ وجه پسندیده نیست.

** سال هاست تکلیف مردم منطقه مشخص نیست/ اجرایی شدن سد لاسک بیشتر یک شوی تبلیغاتی است

وی با اعلام اینکه ۷۰درصد منازل در روستای لاسک و روستاهای همجوار دارای بافت فرسوده است، گفت: وقتی هنوز تکلیف مردم روشن نشده اجرایی شدن این سد محلی از اعراب ندارد و بیشتر یک شوی تبلیغاتی است.

** از مطرح کردن دغدغه هایمان با وزیر منع شدیم

وی با بیان اینکه لوله گاز، آب و … تا ورودی روستا کشیده شده ولی به بهانه ساختن سد مردم محروم شده اند و ماباید تحمل کنیم و دم نزنیم گفت: وقتی فهمیدیم که وزیر وارد روستا شده، همراه با اعضای شورا خواستیم برخی دغدغه ها را مطزح کنیم اما جلوی ما را گرفتند.

 رییس شورای اسلامی روستای لاسک، گفت: امام فرمود انتخابات آزاد است ولی برخی ها می خواهند به خاطر اینکه انتخاب ما کسی دیگری بوده تحت فشارمان بگذارند.

** فرماندار و بخشدار پاسخگوی بی اطلاعی مردم از حضور وزیر در روستای لاسک باشند

اسدالهی با تاکید بر اینکه اجرایی شدن سد لاسک نیاز به فراهم شدن مقدمات است، گفت: هنوز این مقدمات فراهم نیست و هنوز تکلیف مردم منطقه روشن نیست.

وی در پایان با تأکید بر بی اطلاعی از حضور وزیر در روستا گفت: چرایی این بی اطلاعی را باید بخشدار و فرماندار شفت پاسخگو باشند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد